MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 13857253
nr 1385 7253
Bokhyllor
Ett par. Bredd: 95 cm. Djup: 27 cm, höjd: 98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:49:53
1.500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)